whatsapp

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Sektörtde TÜRKİYEN'in bir numaralı ev dizayn mimarı olmak.İlerledikçe sektöre,topluma ve bireylere yenilik katmak.

Ürün kalitesi ve hizmet ile müşterimizin birinci tercihi olarak sürekliliğini devam ettirerek memnuniyetini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan TÜRKİYE'de toplumun kendini iyi hissedeceği ve keyifli yaşam alanları sunacağı sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

BİZ VİEVSLİFE.COM

Vievslife.com Türkiye’nin online  mağazası eviniz için her zaman en iyisini en güzelini düşünen Türkiye’nin online mobilya satış mağazası mobilyaminegöl.com’da birbirinden şık kullanışlı mobilya modellerine ulaşabilirsiniz.Her tarz ev seçeneğine uygun mobilya alternatiflerine ulaşabilir tarzınızı vievslife.com’da yakalayabilirsiniz.

Vievslife'ı diğer mobilya sitelerinden ayıran özelliği her bütçeye hem uygun hem kaliteli yüzlerce ürün seçeneği sunmasıdır.

Vievslife’da beğendiğiniz mobilyayı ürün isimlerini not ederek müşteri  temsilcimizle iletişime geçerek dilediğiniz günde ürünleri test edebilirsiniz.

Yeni evliler ve evini yenilemek isteyenlerin tercihi koltuk takımları, oturma grupları ve L koltuk gibi seçenekelri bulunan koltuk modelleri için en uygun,en kaliteli ve en ideal koltuk takımınızla uyumlu olacak TV ünitesi,TV sehpası,kitaplık ve raf sistemleri gibi diğer ürünleride inceleyebilir ve görebilirsiniz.

Koltuk takımlarınız için ek kırlent seçenekelrimizde sitemizde bulunmaktadır.

Her evin en özel köşesi yatak odası içinde onlarca yatak odası seçenekleri de vievslife.com’da bulabilirsiniz.Ayrıca evimizin neşesi olan çocuklarımız için genç odası,çocuk odası zevkinize en uygun seçiminizi yapabilirsiniz.

Yemek masası yemek odası takımları evinizdeki şıklığı sağlamak için birbirinden farklı ve kullanışlı alternatifleri ile yemek odası kategorisinde bulabilirsiniz. Yemek odası ve koltuk takımlarınızda uyum ve şıklığı yakalamak için aksesuar ve pratik mobilyalarımızı sitemizde görebilirsiniz.