whatsapp

ÖDEME ŞEKİLLERİ

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

K.kartı ve banka kartı ile güvenli bir şekilde vievslife.com üzerinden veya ofisimize  gelerek sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi arayarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

TAKSİTLİ ÖDEME 

Tüm kredi kartlarına 3-6-9-12 ay taksitli  ödeme imkanı vardır.

HAVALE VE EFT İLE ÖDEME

Havale ile vievslife.com üzerinden hemde shoowromlarımıza gelerek sipariş oluşturabilirsiniz.Yapılan havale veya eft en fazla 2-3 iş günü içerisinde onaylayıp siparişiniz işleme alınır.En önemlisi ürünü hazırlamasını başlamak ödeme işlemlerinizi tamamlamanıza ve bilgilerinizi bizimle paylaşmanıza ihtiyacımız vardır.

KAPORALI VE ARA ÖDEMELİ TESLİMATLAR

Ürünü hazırlamaya başlamak için belirlediğimiz bazı ürünlerde(bu ürünleri telefonda müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.%20 kaparo ile ürün hazırlanmaya başlamaktadır.Geri kalan ödeme ise ara ödemeler ise ürün teslimatına kadar tamamlanması gerekmektedir.Bu ödemeleri bize bildirerek havale, eft,k.kartı  ve nakit ödeme seçenklerinden faydalanabilirsiniz.

Eğer atm ile ödeme yapıyorsanız siparişinizin onaylanması için ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını  info@vievslife.com adresimize mail veya  0532 764 57 00 telefondan whatsapp üzerinden bize bildirmenizi rica ederiz.

NAKİT ÖDEME

Nakit ödeme yapmak isterseniz showroom veya ofisimize gelerek sipariş oluştura bilirsiniz.Nakit ödemeler 2 iş günü içerisinde onaylanıp işleme alınır ödeme gerçekleştirldiğine dair makbuz verirlir.

KAPIDA ÖDEME

Güvenli  ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

PARÇALI VE ARA ÖDEME

Alışveriş tutarınızın bir kısmını nakit bır kısmını kart veya ara ödemeler ile tamamlaya bilirsiniz bunun için 05327645700 Telefondan müşteri  hizmetlerini  arayabilir yada ofisimize gelerek işleminiz tamamlaya bilirsiniz.