whatsapp

TESLİMAT ŞEKİLLERİ

TESLİMAT VE KURULUM

Tüm siparişlerinizin nakliyesi ve kurulumu tamamen ücretsiz olarak kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.kumaş ve ahşap değişiklikleri taleplerinizin doğrultusunda teslimat süreleri değişmektedir.

Teslimat sürelerimiz maksimum 7 ile 24 gündür.Ürün stoklarda mevcut ise 7 gün içinde teslimatlarımız tamamlanmaktadır.

DAİRE İÇİ KURUMLU TESLİMATLAR

İnegöl ve yakın bölgelere bir çok il merkezine teslimatlar kurulumlu daire içi veya kapı önü  şeklinde elelmanlarımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır 4. Kata kadar ve daha yüksek katlar için şartlar müşteri temsilcilerimiz ile görüşülerek belirtilir.Örn;afyon ,hatay,  Çanakkale, Siirt, bilecik, bursa, Balıkesir, İstanbul, Adapazarı.

Siparişleriniz verdiğiniz adrese kadar ücretsiz teslim edilmektedir dairenizde taşıtma yer değiştirme mobilyalar var ise kurulumunu sizin imkanlarınız ile yapmanız şeklindedir.

BİNA ÖNÜ TESLİMATLAR

Türkiyenin 81 il ve ilçesine ücretsiz nakliye ve kurulum yapılmaktadır. inegöl merkezi uzak illere sipariş verirken müşteri temsilcilerimiz ile görüşülmesi gerekmektedir.

UZAK İLLERE VE MERKEZLERE TESLİMAT VE KURUMLAR İÇİN BİLİNMESİ GEREKENLER

Bu tarz teslimatlarda sipariş tutarınızın bu hizmeti karşılayacak miktarda olması gerekmetedir.4.kattan itibaren yüksek dairelerde şartalar müşteri temsilcilerimiz ile belirlenir.